Nyomtatás

Meghívott versenyzők


Póni Klub Országos Bajnokság
# Lovas neve\Igazolási szám Ló neve\Rajtszám Versenyszám
1 Apáthy Laura Zsuzsanna  14680 Fsz1 Futószár (döntő)
2 Áldási Fanni  14489 Fsz2 Futószár (döntő)
3 Áldási Fanni  14489 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
4 Áldási Fanni  14489 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
5 Árvai Mira  14646 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
6 Árvai Mira  14646 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
7 Árvai Mira  14646 Fsz2 Futószár (döntő)
8 Baán-Géczi Szofi  13840 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
9 Baán-Géczi Szofi  13840 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
10 Badacsonyi Sára Júlia  14459 Fsz3 Futószár (döntő)
11 Badacsonyi Sára Júlia  14459 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
12 Badacsonyi Sára Júlia  14459 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
13 Bakonyi Anna Lívia  14502 Fsz1 Futószár (döntő)
14 Bakó Dorottya  14562 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
15 Bakó Dorottya  14562 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
16 Bakó Dorottya  14562 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
17 Bakó Dorottya  14562 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
18 Bakó Dorottya  14562 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
19 Bakó Dorottya  14562 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
20 Bakó Zoé  14684 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
21 Bakó Zoé  14684 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
22 Balaska Nóra  14476 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
23 Balaska Nóra  14476 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
24 Balassa Heléna  14726 Fsz1 Futószár (döntő)
25 Balázs Maja  14135 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
26 Balázs Maja  14135 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
27 Balázsi Viola  14618 Fsz2 Futószár (döntő)
28 Balázs-Piri Csongor  14520 Fsz1 Futószár (döntő)
29 Balla Gréta  14277 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
30 Balla Gréta  14277 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
31 Balogh Csilla  14146 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
32 Balogh Csilla  14146 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
33 Balogh Csilla  14146 Caprilli 1.a feladat
34 Balogh Csilla  14146 Caprilli 1.b
35 Balogh Inez  14470 Fsz2 Futószár (döntő)
36 Baranyai Adél  14708 Fsz1 Futószár (döntő)
37 Baráth Zoé  14423 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
38 Baráth Zoé  14423 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
39 Baráth Zoé  14423 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
40 Baráth Zoé  14423 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
41 Baráth Zoé  14423 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
42 Baráth Zoé  14423 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
43 Baráth Zoé  14423 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
44 Baráth Zoé  14423 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
45 Barcsa Ágnes  14636 Fsz1 Futószár (döntő)
46 Barcsa Zsófia  13975 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
47 Baresic Tibor  12666 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
48 Baresic Tibor  12666 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
49 Baresic Vencel  12491 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
50 Baresic Vencel  12491 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
51 Baresic Vencel  12491 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
52 Baresic Vencel  12491 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
53 Baresic Vencel  12491 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
54 Baresic Vencel  12491 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
55 Barna Boglárka  13603 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
56 Barna Boglárka  13603 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
57 Barnák Dóra  13049 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
58 Barnák Dóra  13049 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
59 Barnák Dóra  13049 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
60 Barnák Dóra  13049 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
61 Barnák Dóra  13049 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
62 Barnák Dóra  13049 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
63 Barnák Dóra  13049 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
64 Baróti Lilla  14377 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
65 Baróti Lilla  14377 Fsz3 Futószár (döntő)
66 Baróti Lilla  14377 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
67 Baróti Lilla  14377 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
68 Beale Sophia  14237 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
69 Beale Sophia  14237 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
70 Beer Viktória  13316 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
71 Bellemann Marie  14182 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
72 Bellemann Marie  14182 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
73 Bellemann Marie  14182 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
74 Bellemann Marie  14182 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
75 Bellemann Marie  14182 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
76 Bellemann Marie  14182 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
77 Bene Dóra  12856 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
78 Bene Dóra  12856 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
79 Bene Dóra  12856 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
80 Bene Dóra  12856 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
81 Bene Dóra  12856 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
82 Benedek Admira Enikő  13956 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
83 Benedek Panna  12471 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
84 Berecz Fanni  13407 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
85 Berecz Kíra  13408 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
86 Berényi Virág  14612 Fsz2 Futószár (döntő)
87 Béki Alexandra  13239 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
88 Béki Brigitta  13579 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
89 Béki Brigitta  13579 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
90 Béki Brigitta  13579 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
91 Béki Brigitta  13579 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
92 Béki Brigitta  13579 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
93 Béki Brigitta  13579 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
94 Béki Brigitta  13579 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
95 Béki Brigitta  13579 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
96 Biczó Sára Sarolta  14430 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
97 Biczó Sára Sarolta  14430 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
98 Biczó Viktória Emma  14457 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
99 Biczó Viktória Emma  14457 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
100 Bierbaum Flóra  12860 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
101 Bierbaum Flóra  12860 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
102 Bierbaum Flóra  12860 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
103 Bierbaum Flóra  12860 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
104 Bierbaum Flóra  12860 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
105 Bierbaum Flóra  12860 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
106 Bierbaum Flóra  12860 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
107 Bierbaum Flóra  12860 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
108 Bierbaum Flóra  12860 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
109 Bierbaum Flóra  12860 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
110 Bierbaum Flóra  12860 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
111 Bierbaum Flóra  12860 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
112 Bierbaum Flóra  12860 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
113 Bihari Blanka  13584 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
114 Bihari Blanka  13584 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
115 Bihari Blanka  13584 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
116 Bihari Blanka  13584 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
117 Bihari Blanka  13584 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
118 Bihari Blanka  13584 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
119 Bihari Blanka  13584 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
120 Bíró Boglárka  14441 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
121 Bíró Boglárka  14441 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
122 Bodnár Alexa  14434 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
123 Bodnár Alexa  14434 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
124 Bodnár Alexa  14434 Fsz3 Futószár (döntő)
125 Bodnár Alexa  14434 Fsz2 Futószár (döntő)
126 Bodor Adél  14690 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
127 Bodor Adél  14690 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
128 Bodor Kinga  14133 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
129 Bodor Kinga  14133 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
130 Bogár Enikő  14611 Fsz2 Futószár (döntő)
131 Bogdán Csilla  14484 Fsz2 Futószár (döntő)
132 Borodenkó Boglárka  13343 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
133 Borodenkó Boglárka  13343 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
134 Bozsó Hanna  14602 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
135 Bozsó Hanna  14602 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
136 Bozsó Hanna  14602 Fsz2 Futószár (döntő)
137 Böröczky Szófia  14472 Fsz2 Futószár (döntő)
138 Bródi Boglárka  14555 Fsz1 Futószár (döntő)
139 Bródi Boglárka Zsófia  14739 Fsz1 Futószár (döntő)
140 Bródi Borbála Júlia  14740 Fsz1 Futószár (döntő)
141 Budai Brigitta  14545 Fsz1 Futószár (döntő)
142 Budai Nóra Gabriella  14681 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
143 Budai Nóra Gabriella  14681 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
144 Budai Nóra Gabriella  14681 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
145 Budai Nóra Gabriella  14681 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
146 Budai Nóra Gabriella  14681 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
147 Busch Dorina  13163 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
148 Cherestes Alexandra  14059 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
149 Cherestes Alexandra  14059 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
150 Cherestes Alexandra  14059 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
151 Cherestes Alexandra  14059 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
152 Chodák Zorka  14366 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
153 Chodák Zorka  14366 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
154 Chodák Zorka  14366 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
155 Chodák Zorka  14366 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
156 Chodák Zorka  14366 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
157 Chodák Zorka  14366 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
158 Chodák Zorka  14366 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
159 Chodák Zorka  14366 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
160 Csehi Zsófi  13973 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
161 Csengery Livia  13889 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
162 Csengery Livia  13889 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
163 Csengery Livia  13889 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
164 Csengery Livia  13889 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
165 Csengery Livia  13889 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
166 Csengery Livia  13889 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
167 Csengery Lívia  14389 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
168 Cseresnyés Csenge  14286 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
169 Cseresnyés Csenge  14286 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
170 Csikós Diána  14300 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
171 Csikós Diána  14300 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
172 Csöregi Dóra  12271 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
173 Csury Kata  13196 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
174 Csury Kata  13196 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
175 Csury Kata  13196 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
176 Csury Kata  13196 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
177 Csury Kata  13196 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
178 Csury Kata  13196 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
179 Csury Szonja Anna  13054 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
180 Csury Szonja Anna  13054 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
181 Csury Szonja Anna  13054 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
182 Csury Szonja Anna  13054 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
183 Csury Szonja Anna  13054 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
184 Csury Szonja Anna  13054 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
185 Csury Szonja Anna  13054 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
186 Czeloth-Csetényi Inez  14711 Fsz1 Futószár (döntő)
187 Czeloth-Csetényi Jázmin  14710 Fsz1 Futószár (döntő)
188 Czinke Vivien  13943 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
189 Czinke Vivien  13943 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
190 Czinke Vivien  13943 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
191 Czirok Márton  13624 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
192 Dancs-Teleki Dorottya  13214 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
193 Dancs-Teleki Dorottya  13214 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
194 Darvas Amanda  14659 Caprilli 1.a feladat
195 Darvas Amanda  14659 Caprilli 1.b
196 Darvas Amanda  14659 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
197 Darvas Amanda  14659 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
198 Darvas Amanda  14659 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
199 Dános Csenge Eszter  14548 Fsz1 Futószár (döntő)
200 Dobos Dóra  14385 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
201 Dobos Dóra  14385 Caprilli 1.b
202 Dobos Dóra  14385 Caprilli 1.a feladat
203 Dobos Dóra  14385 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
204 Dobos Lili  14150 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
205 Dobos Lili  14150 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
206 Dobos Lili  14150 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
207 Dobos Lili  14150 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
208 Döbrösy Dorina Ildikó  14509 Fsz1 Futószár (döntő)
209 Dublinszki Lili Ildikó  13491 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
210 Dublinszki Lili Ildikó  13491 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
211 Dublinszki Lili Ildikó  13491 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
212 Dublinszki Lili Ildikó  13491 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
213 Dublinszki Lili Ildikó  13491 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
214 Dublinszki Lili Ildikó  13491 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
215 Dublinszki Luca  13641 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
216 Dublinszki Luca  13641 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
217 Dubravcsik Adél  14691 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
218 Dubravcsik Adél  14691 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
219 Dulai Petra  12761 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
220 Dulai Petra  12761 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
221 Edelényi Emma  14499 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
222 Edelényi Emma  14499 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
223 Esküdt Csepke  14511 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
224 Esküdt Csepke  14511 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
225 Esküdt Csepke  14511 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
226 Esküdt Csepke  14511 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
227 Faragó Jázmin  14631 Fsz1 Futószár (döntő)
228 Farkas Lilla  14443 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
229 Farkas Lilla  14443 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
230 Farkas Lilla  14443 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
231 Farkas Lorina  13492 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
232 Farkas Lorina  13492 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
233 Fazekas Lara  14706 Fsz1 Futószár (döntő)
234 Fekete Amina  14624 Fsz2 Futószár (döntő)
235 Fekete Amina  14624 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
236 Fekete Amina  14624 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
237 Fekete Márton  13240 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
238 Fésüs Hanna  13440 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
239 Fésüs Hanna  13440 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
240 Fésüs Hanna  13440 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
241 Fésüs Hanna  13440 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
242 Fésüs Hanna  13440 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
243 Fésüs Hanna  13440 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
244 Fésüs Hanna  13440 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
245 Fésüs Hanna  13440 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
246 Filetóth Fanni  14530 Fsz1 Futószár (döntő)
247 Forgács Dina  14086 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
248 Forgács Dina  14086 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
249 Forgács Dina  14086 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
250 Forgács Dina  14086 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
251 Forgács Luca  14643 Fsz2 Futószár (döntő)
252 Földvári Korina  14504 Fsz2 Futószár (döntő)
253 Földvári Korina  14504 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
254 Földvári Korina  14504 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
255 Fülöp Dorka  14490 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
256 Fülöp Dorka  14490 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
257 Fülöp Dorka  14490 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
258 Fülöp Nikolett  14120 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
259 Fülöp Nikolett  14120 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
260 Füredi Hanna  13172 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
261 Füredi Hanna  13172 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
262 Füredi Hanna  13172 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
263 Füredi Hanna  13172 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
264 Füredi Hanna  13172 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
265 Füredi Hanna  13172 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
266 Füredi Hanna  13172 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
267 Füredi Hanna  13172 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
268 Füredi Hanna  13172 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
269 Füredi Hanna  13172 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
270 Füredi Hanna  13172 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
271 Galántai Lili  13656 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
272 Galántai Lili  13656 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
273 Galántai Lili  13656 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
274 Galántai Lili  13656 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
275 Galántai Lili  13656 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
276 Galántai Lili  13656 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
277 Galántai Lili  13656 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
278 Galántai Lili  13656 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
279 Gável Eszter Rebeka  14697 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
280 Gável Eszter Rebeka  14697 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
281 Gável Eszter Rebeka  14697 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
282 Gelányi-Balog Luca  14424 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
283 Gelányi-Balog Luca  14424 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
284 Gelányi-Balog Luca  14424 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
285 Gelányi-Balog Luca  14424 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
286 Gelányi-Balog Luca  14424 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
287 Gelányi-Balog Luca  14424 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
288 Gelányi-Balog Luca  14424 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
289 Gelányi-Balog Luca  14424 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
290 Gelányi-Balog Luca  14424 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
291 Gelányi-Balog Panna  14455 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
292 Gelányi-Balog Panna  14455 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
293 Gelányi-Balog Panna  14455 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
294 Gelányi-Balog Panna  14455 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
295 Gelbman Gréta  14054 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
296 Gelbman Gréta  14054 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
297 Gellért Nóra  14727 Fsz1 Futószár (döntő)
298 Gerencsér Lilla  13904 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
299 Gerencsér Lilla  13904 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
300 Gillich Bori  14518 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
301 Gillich Bori  14518 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
302 Gombos Júlia  14585 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
303 Gombos Júlia  14585 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
304 Gombos Júlia  14585 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
305 Gombos Júlia  14585 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
306 Götz Leonetta  14582 Fsz1 Futószár (döntő)
307 Gubicza Dorottya  14132 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
308 Gubicza Dorottya  14132 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
309 Gubicza Dorottya  14132 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
310 Gubicza Kamilla  14320 Fsz2 Futószár (döntő)
311 Gubicza Kamilla  14320 Fsz3 Futószár (döntő)
312 Gubicza Sarolt  14378 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
313 Gubicza Sarolt  14378 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
314 Gubicza Sarolt  14378 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
315 Gyetkó Panka  14503 Fsz1 Futószár (döntő)
316 Gyulai Laura Kamilla  14432 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
317 Gyulai Laura Kamilla  14432 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
318 Habsburg Károly Konstantin  10287 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
319 Hajdara Luca  12600 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
320 Hajdara Luca  12600 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
321 Hajdara Luca  12600 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
322 Hajdara Luca  12600 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
323 Hajdara Luca  12600 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
324 Hajdara Luca  12600 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
325 Hajdara Luca  12600 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
326 Hajdara Luca  12600 Caprilli 1.a feladat
327 Hajdara Luca  12600 Caprilli 1.b
328 Hajdu Luca  14650 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
329 Hajós Luca  14570 Fsz1 Futószár (döntő)
330 Hajszák-Tanárki Karolina Éva  14544 Fsz2 Futószár (döntő)
331 Hajszák-Tanárki Karolina Éva  14544 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
332 Hajszák-Tanárki Karolina Éva  14544 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
333 Hajszák-Tanárki László István  14540 Fsz1 Futószár (döntő)
334 Hantos Adel  14678 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
335 Harányi Dóra  14527 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
336 Harmat Lujza  13208 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
337 Harmat Lujza  13208 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
338 Harmat Lujza  13208 Caprilli 1.a feladat
339 Harmat Lujza  13208 Caprilli 1.b
340 Hartmann Nóra  14645 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
341 Hartmann Nóra  14645 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
342 Hartmann Nóra  14645 Fsz2 Futószár (döntő)
343 Haszon Kira  14571 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
344 Haszon Kira  14571 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
345 Hatvani Lilla  14262 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
346 Hatvani Lilla  14262 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
347 Hatvani Zoé  14138 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
348 Hatvani Zoé  14138 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
349 Hegedűs Odett Olívia  14361 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
350 Hegedűs Odett Olívia  14361 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
351 Hercz Kamilla  14568 Fsz1 Futószár (döntő)
352 Herdics Katalin  13005 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
353 Herdics Katalin  13005 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
354 Herke Norina  14688 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
355 Herke Norina  14688 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
356 Hidasi Hanna  14604 Fsz2 Futószár (döntő)
357 Hitzó Karina  14444 Fsz2 Futószár (döntő)
358 Hollár-Varga Boróka  14557 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
359 Hollár-Varga Boróka  14557 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
360 Homola Tímea  14293 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
361 Horváth Dalma  13900 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
362 Horváth Dalma  13900 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
363 Horváth Dalma  13900 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
364 Horváth Emma  14623 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
365 Horváth Emma  14623 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
366 Horváth Emma  14623 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
367 Horváth Emma  14623 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
368 Horváth Emma  14623 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
369 Horváth Emma  14623 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
370 Horváth Ferenc  13901 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
371 Horváth Ferenc  13901 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
372 Horváth Flóra  14536 Fsz2 Futószár (döntő)
373 Horváth Franciska  14466 Fsz1 Futószár (döntő)
374 Horváth Mónika  14031 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
375 Horváth Mónika  14031 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
376 Horváth Rebeka  14596 Fsz1 Futószár (döntő)
377 Horváth Zita  14354 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
378 Horváth Zita  14354 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
379 Horváth Zita  14354 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
380 Horváth Zita  14354 Caprilli 1.a feladat
381 Horváth Zita  14354 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
382 Horváth Zita  14354 Caprilli 1.b
383 Horváth Zorka  14395 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
384 Horváth Zorka  14395 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
385 Horváth Zorka  14395 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
386 Horváth Zorka  14395 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
387 Horváth-Fáró Anna  12708 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
388 Horváth-Fáró Anna  12708 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
389 Horváth-Fáró Anna  12708 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
390 Horváth-Fáró Anna  12708 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
391 Horváth-Fáró Anna  12708 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
392 Horváth-Fáró Anna  12708 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
393 Horváth-Fáró Anna  12708 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
394 Horváth-Fáró Anna  12708 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
395 Horváth-Fáró Anna  12708 Caprilli 1.a feladat
396 Horváth-Fáró Anna  12708 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
397 Horváth-Fáró Anna  12708 Caprilli 1.b
398 Horváth-Fáró Emma  13093 Caprilli 1.b
399 Horváth-Fáró Emma  13093 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
400 Horváth-Fáró Emma  13093 Caprilli 1.a feladat
401 Horváth-Fáró Emma  13093 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
402 Horváth-Fáró Emma  13093 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
403 Horváth-Fáró Emma  13093 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
404 Horváth-Fáró Emma  13093 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
405 Horváth-Fáró Emma  13093 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
406 Horváth-Fáró Emma  13093 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
407 Horváth-Fáró Emma  13093 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
408 Horváth-Fáró Emma  13093 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
409 Horváth-Fáró Emma  13093 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
410 Hunya Lizett  14685 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
411 Hunya Lizett  14685 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
412 Hurubás Anna  13238 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
413 Hurubás Anna  13238 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
414 Iby Katalin  14628 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
415 Iby Katalin  14628 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
416 Iby Katalin  14628 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
417 Igali Fanni  14048 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
418 Igali Fanni  14048 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
419 Igali Fanni  14048 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
420 Igali Fanni  14048 Caprilli 1.b
421 Igali Fanni  14048 Caprilli 1.a feladat
422 Igali Fanni  14048 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
423 Illényi Kristóf  13318 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
424 Illényi Kristóf  13318 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
425 Illényi Kristóf  13318 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
426 Illényi Kristóf  13318 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
427 Illényi Kristóf  13318 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
428 Illényi Kristóf  13318 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
429 Illényi Kristóf  13318 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
430 Illényi Kristóf  13318 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
431 Jaczina Blanka  13378 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
432 Jaczina Blanka  13378 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
433 Jaczina Blanka  13378 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
434 Jaczina Blanka  13378 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
435 Jaczina Blanka  13378 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
436 Jaczina Blanka  13378 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
437 Jaczina Blanka  13378 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
438 Jaczina Blanka  13378 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
439 Jaczina Blanka  13378 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
440 Jaczina Blanka  13378 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
441 Jakabfi Blanka  14110 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
442 Jakabfi Blanka  14110 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
443 Jakabfi Blanka  14110 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
444 Jakabfi Réka  14113 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
445 Jakabfi Réka  14113 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
446 Jakabfi Réka  14113 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
447 Jankó Nóra  14644 Fsz1 Futószár (döntő)
448 Jámbor Fruzsina Kató  14409 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
449 Jámbor Fruzsina Kató  14409 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
450 Jámbor Fruzsina Kató  14409 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
451 Jámbor Fruzsina Kató  14409 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
452 Jámbor Fruzsina Kató  14409 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
453 Jámbor Fruzsina Kató  14409 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
454 Jovány Csenge  12959 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
455 Jovány Csenge  12959 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
456 Juhász Emma  12914 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
457 Juhász Emma  12914 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
458 Juhász Emma  12914 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
459 Juhász Emma  12914 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
460 Juhász Izabella  13237 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
461 Juhász Izabella  13237 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
462 Juhász Izabella  13237 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
463 Juhász Izabella  13237 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
464 Juhász Valentina  14352 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
465 Junek Fanni Nikolett  14675 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
466 Junek Fanni Nikolett  14675 Fsz3 Futószár (döntő)
467 Junek Fanni Nikolett  14675 Fsz2 Futószár (döntő)
468 Junek Fanni Nikolett  14675 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
469 Jung Lili  13804 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
470 Jung Lili  13804 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
471 Jung Lili  13804 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
472 Jung Lili  13804 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
473 Kakó Villő  14506 Fsz1 Futószár (döntő)
474 Kalovits Rozanna  14538 Fsz3 Futószár (döntő)
475 Kalovits Rozanna  14538 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
476 Kalovits Rozanna  14538 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
477 Kalovits Rozanna  14538 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
478 Kalovits Rozanna  14538 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
479 Kalovits Rozanna  14538 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
480 Kalovits Rozanna  14538 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
481 Kalovits Rozanna  14538 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
482 Kalovits Rozanna  14538 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
483 Kalovits Rozanna  14538 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
484 Kalovits Rozanna  14538 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
485 Kalovits Rozanna  14538 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
486 Kaló Ajsa  14493 Fsz2 Futószár (döntő)
487 Kaló Ajsa  14493 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
488 Kaló Ajsa  14493 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
489 Kapinya Kincső  13071 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
490 Kapinya Kincső  13071 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
491 Kapinya Kincső  13071 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
492 Kapinya Kincső  13071 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
493 Kardos Fédra  14528 Fsz1 Futószár (döntő)
494 Kasza Kitti  14553 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
495 Kasza Kitti  14553 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
496 Katona Franciska Alexa  13637 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
497 Katona Franciska Alexa  13637 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
498 Katona Franciska Alexa  13637 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
499 Katona Franciska Alexa  13637 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
500 Katona Franciska Alexa  13637 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
501 Katona Franciska Alexa  13637 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
502 Katona Franciska Alexa  13637 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
503 Katona Lilla  12941 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
504 Katona Lilla  12941 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
505 KATTRA SÁRA  13722 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
506 KATTRA SÁRA  13722 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
507 Kautny Zsófia  14199 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
508 Kautny Zsófia  14199 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
509 Kautny Zsuzsanna Cecília  14698 Fsz1 Futószár (döntő)
510 Kádár Nóra  14609 Fsz2 Futószár (döntő)
511 Kállai Luca  12418 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
512 Kállai Luca  12418 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
513 Kállai Luca  12418 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
514 Kántor Zsófia  14737 Fsz1 Futószár (döntő)
515 Kára Orsolya  14730 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
516 Kára Orsolya  14730 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
517 Kárpáthy Fanni Száva  14513 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
518 Kárpáthy Fanni Száva  14513 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
519 Kátai Eszter  13295 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
520 Kátai Eszter  13295 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
521 Kátai Eszter  13295 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
522 Kátai Eszter  13295 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
523 Kátai Eszter  13295 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
524 Kátai Eszter  13295 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
525 Kátai Eszter  13295 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
526 Kázmér Léna  14694 Fsz1 Futószár (döntő)
527 Kecskeméti Fanni  14561 Fsz2 Futószár (döntő)
528 Kenderessy Zsófia  14469 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
529 Kenderessy Zsófia  14469 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
530 Kerekes Lilla Diána  14491 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
531 Kerekes Lilla Diána  14491 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
532 Kerekes Lilla Diána  14491 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
533 Kerekes Lilla Diána  14491 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
534 Keresztes Réka  14136 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
535 Keresztes Réka  14136 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
536 Kerékgyártó Bianka  13945 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
537 Kertész-Kovács Orsolya  14510 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
538 Kertész-Kovács Orsolya  14510 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
539 Kertész-Kovács Orsolya  14510 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
540 Kis Dorottya  12670 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
541 Kis Hanna Georgina  14679 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
542 Kis Hanna Georgina  14679 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
543 Kiss Izabell  13649 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
544 Kiss Izabell  13649 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
545 Kiss Kincső Rebeka  14266 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
546 Kiss Olívia  14128 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
547 Kiss Olívia  14128 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
548 Kiss Olívia  14128 Caprilli 1.b
549 Kiss Olívia  14128 Caprilli 1.a feladat
550 Kiss Olívia  14128 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
551 Klaus Bettina  13216 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
552 Kocsi Hanna  14143 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
553 Kocsi Hanna  14143 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
554 Kocsi Hanna  14143 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
555 Kocsi Hanna  14143 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
556 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
557 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
558 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
559 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
560 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
561 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
562 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
563 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
564 Kocsis Hanna Gabriella  14296 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
565 Koczka Fanni  13923 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
566 Koczka Fanni  13923 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
567 Koczka Fanni  13923 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
568 Koczka Fanni  13923 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
569 Koczka Fanni  13923 Caprilli 1.a feladat
570 Koczka Fanni  13923 Caprilli 1.b
571 Kollár Grgő  14514 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
572 Kollár Grgő  14514 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
573 Kollár Grgő  14514 Fsz1 Futószár (döntő)
574 Komáromi Flóra  14114 Caprilli 1.a feladat
575 Komáromi Flóra  14114 Caprilli 1.b
576 Komáromi Nóra  14615 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
577 Komáromi Nóra  14615 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
578 Komáromi Nóra  14615 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
579 Kovács Anna  14686 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
580 Kovács Anna  14370 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
581 Kovács Anna  14370 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
582 Kovács Borbála  14598 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
583 Kovács Borbála  14598 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
584 Kovács Borbála  14598 Fsz2 Futószár (döntő)
585 Kovács Emese  14460 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
586 Kovács Emese  14460 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
587 Kovács Emese  14460 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
588 Kovács Emese  14460 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
589 Kovács Emese  14460 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
590 Kovács Emese  14460 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
591 Kovács Emese  14460 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
592 Kovács Emese  14460 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
593 Kovács Fanni  14209 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
594 Kovács Loretta  14707 Fsz1 Futószár (döntő)
595 Kovács Nóra  14134 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
596 Kovács Nóra  14134 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
597 Kókai Mária Regina  14569 Fsz1 Futószár (döntő)
598 Kónya Júlia  12984 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
599 Kónya Júlia  12984 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
600 Kónya Júlia  12984 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
601 Kónya Júlia  12984 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
602 Kónya Júlia  12984 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
603 Kónya Júlia  12984 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
604 Kónya Júlia  12984 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
605 Kónya Júlia  12984 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
606 Kónya Júlia  12984 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
607 Kónya Júlia  12984 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
608 Körömi Kamilla  14619 Fsz2 Futószár (döntő)
609 Kövy Mátyás  14647 Fsz1 Futószár (döntő)
610 Kőmüves Dalma Hajnalka  14481 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
611 Kőmüves Dalma Hajnalka  14481 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
612 Kővári Júlia  14461 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
613 Kővári Júlia  14461 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
614 Kővári Júlia  14461 Fsz3 Futószár (döntő)
615 Kőváry Diána  14689 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
616 Kőváry Diána  14689 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
617 Kőváry Diána  14689 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
618 Kőváry Diána  14689 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
619 Kőváry Diána  14689 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
620 Krepcsik Lara  13165 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
621 Krepcsik Lara  13165 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
622 Krucsó Karolina  14431 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
623 Krucsó Karolina  14431 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
624 Krucsó Karolina  14431 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
625 Krucsó Karolina  14431 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
626 Krucsó Karolina  14431 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
627 Kun Anna  14371 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
628 Kun Anna  14371 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
629 Kun Anna  14371 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
630 Kütreiber Anna Janka  14563 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
631 Kütreiber Anna Janka  14563 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
632 Laczházi Anna  12035 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
633 Laczházi Anna  12035 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
634 Laczházi Anna  12035 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
635 Laczházi Anna  12035 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
636 Lakos Kamilla  14519 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
637 Lakos Kamilla  14519 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
638 Lakos Kamilla  14519 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
639 Lakos Kamilla  14519 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
640 Lassu Franciska  14458 Fsz2 Futószár (döntő)
641 Láng Veronika  14047 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
642 Láng Veronika  14047 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
643 Láng Veronika  14047 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
644 Láng Veronika  14047 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
645 Láng Veronika  14047 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
646 Lángos Daniella  14637 Fsz1 Futószár (döntő)
647 László Elizabet  13960 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
648 László Elizabet  13960 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
649 László Elizabet  13960 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
650 László Léna  14129 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
651 László Léna  14129 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
652 László Réka  13890 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
653 László Réka  13890 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
654 Lázár Kitti Odett  14382 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
655 Lázár Kitti Odett  14382 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
656 Lázár Kitti Odett  14382 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
657 Lázár Kitti Odett  14382 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
658 Lázár Kitti Odett  14382 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
659 Lázár Kitti Odett  14382 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
660 Lázár Kitti Odett  14382 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
661 Lázár Kitti Odett  14382 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
662 Lázár Kitti Odett  14382 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
663 Lázár Kitti Odett  14382 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
664 Lengyel Janka  14558 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
665 Lengyel Janka  14558 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
666 Lévai Eszter  14083 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
667 Lévai Eszter  14083 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
668 Lévai Eszter  14083 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
669 Lóki Loretta  14463 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
670 Lóki Loretta  14463 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
671 Lóki Loretta  14463 Fsz2 Futószár (döntő)
672 Lóki Loretta  14463 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
673 Lóki Loretta  14463 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
674 Lukács Tekla  14362 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
675 Lukács Tekla  14362 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
676 Lukács Tekla  14362 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
677 Lukács Tekla  14362 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
678 Lukács Tekla  14362 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
679 Lukács Tekla  14362 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
680 Lukács Tekla  14362 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
681 Lukácsi Léna  14666 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
682 Lukácsi Léna  14666 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
683 Lukácsi Léna  14666 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
684 Lukácsi Léna  14666 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
685 Lukácsi Léna  14666 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
686 Lukácsi Lilla  14667 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
687 Lukácsi Lilla  14667 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
688 Lukácsi Lilla  14667 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
689 Lukácsi Lilla  14667 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
690 Lukácsi Lilla  14667 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
691 Luki Dóra  13963 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
692 Luki Dóra  13963 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
693 Luki Dóra  13963 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
694 Luki Dóra  13963 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
695 Luki Dóra  13963 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
696 Luki Dóra  13963 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
697 Luki Dóra  13963 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
698 Luki Dóra  13963 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
699 Luki Dóra  13963 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
700 Luki Dóra  13963 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
701 Luki Dóra  13963 Caprilli 1.a feladat
702 Luki Dóra  13963 Caprilli 1.b
703 Madár Márton  14420 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
704 Madár Márton  14420 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
705 Madár Márton  14420 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
706 Madencsics Mira  14601 Fsz2 Futószár (döntő)
707 Magyari Viktória Dalma  14736 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
708 Magyari Viktória Dalma  14736 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
709 Major Dóra  14533 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
710 Major Dóra  14533 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
711 Makarész Julianna  14368 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
712 Makarész Julianna  14368 Caprilli 1.a feladat
713 Makarész Julianna  14368 Caprilli 1.b
714 Makarész Julianna  14368 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
715 Makarész Julianna  14368 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
716 Makarész Julianna  14368 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
717 Makarész Tímea  13677 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
718 Makarész Tímea  13677 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
719 Makkos Hanna  14692 Fsz2 Futószár (döntő)
720 Maráczy Gréta  13718 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
721 Maráczy Gréta  13718 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
722 Maráczy Gréta  13718 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
723 Maráczy Gréta  13718 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
724 Maráczy Gréta  13718 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
725 Maráczy Gréta  13718 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
726 Maráczy Gréta  13718 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
727 Maráczy Gréta  13718 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
728 Maráczy Gréta  13718 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
729 MariĆ Linda  14580 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
730 MariĆ Linda  14580 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
731 Markaf Léna Szonja  14535 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
732 Markaf Léna Szonja  14535 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
733 Marosffy Zsófia  13340 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
734 Marosffy Zsófia  13340 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
735 Marosffy Zsófia  13340 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
736 Marosffy Zsófia  13340 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
737 Marosffy Zsófia  13340 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
738 Marosffy Zsófia  13340 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
739 Marosffy Zsófia  13340 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
740 Marosffy Zsófia  13340 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
741 Marosffy Zsófia  13340 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
742 Marosffy Zsófia  13340 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
743 Maroshelyi Rea  14119 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
744 Maroshelyi Rea  14119 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
745 Marosváry Sára  14656 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
746 Marosváry Sára  14656 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
747 Marosváry Sára  14656 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
748 Marosváry Sára  14656 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
749 Marosváry Sára  14656 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
750 Marosváry Sára  14656 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
751 Marton Gergő  14369 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
752 Marton Gergő  14369 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
753 Márkus Eszter  14333 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
754 Márkus Eszter  14333 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
755 Márkus Julianna  14473 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
756 Márkus Julianna  14473 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
757 Megyeri Dézi  14543 Fsz2 Futószár (döntő)
758 Megyeri Lili Kata  14087 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
759 Megyeri Lili Kata  14087 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
760 Megyeri Polett  14542 Fsz1 Futószár (döntő)
761 Megyeri Zseni  14541 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
762 Megyeri Zseni  14541 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
763 Meizer Szonja  14716 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
764 Meizer Szonja  14716 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
765 Mezei Nóra  12876 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
766 Mezei Nóra  12876 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
767 Méri Veronika  13297 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
768 Méri Veronika  13297 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
769 Méri Veronika  13297 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
770 Méri Veronika  13297 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
771 Méri Veronika  13297 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
772 Méri Veronika  13297 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
773 Méri Veronika  13297 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
774 Méri Veronika  13297 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
775 Méri Veronika  13297 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
776 Méri Veronika  13297 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
777 Mészáros Lilla  13695 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
778 Mészáros Lilla  13695 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
779 Mészáros Lilla  13695 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
780 Mészáros Lilla  13695 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
781 Mészáros Lilla  13695 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
782 Mészáros Lilla  13695 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
783 Mészáros Lilla  13695 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
784 Mészáros Lilla  13695 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
785 Mészáros Liza Lívia  12594 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
786 Mike Emese  14516 Fsz1 Futószár (döntő)
787 Mike Lili  14515 Fsz2 Futószár (döntő)
788 Mikoczi Borbála  14403 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
789 Mikoczi Borbála  14403 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
790 Mikoczi Borbála  14403 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
791 Misefay Péter  12319 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
792 Miskei Léna  13834 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
793 Miskei Léna  13834 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
794 Miskei Léna  13834 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
795 Miskei Léna  13834 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
796 Miskei Léna  13834 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
797 Miskei Léna  13834 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
798 Miskei Léna  13834 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
799 Miskei Léna  13834 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
800 Miskei Léna  13834 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
801 Molnár Alexa  14401 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
802 Molnár Alexa  14401 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
803 Molnár Alexa  14401 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
804 Molnár Zsófia  14594 Fsz1 Futószár (döntő)
805 Móricz Emma  12495 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
806 Móricz Emma  12495 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
807 Móricz Emma  12495 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
808 Móricz Emma  12495 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
809 Móricz Emma  12495 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
810 Móricz Emma  12495 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
811 Móricz Emma  12495 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
812 Mózes Fanni  14492 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
813 Mózes Fanni  14492 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
814 Nagy Eliza  14633 Fsz1 Futószár (döntő)
815 Nagy Fruzsina  14634 Fsz1 Futószár (döntő)
816 Nagy Laura  14508 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
817 Nagy Nelli  14123 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
818 Nagy Nelli  14123 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
819 Nagy Nelli  14123 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
820 Nagy Nelli  14123 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
821 Nagy Nelli  14123 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
822 Nagy Nelli  14123 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
823 Nagy Nelli  14123 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
824 Nagy Nelli  14123 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
825 Nagy Nelli  14123 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
826 Nagy Nelli  14123 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
827 Nagy Nelli  14123 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
828 Nagy Nelli  14123 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
829 Nagy Nelli  14123 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
830 Nagy Noémi  14632 Fsz2 Futószár (döntő)
831 Nagy Ramóna  14471 Fsz2 Futószár (döntő)
832 Nagy Tamás  14416 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
833 Nagy Tamás  14416 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
834 Nagy Tamás  14416 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
835 Nagy Tamás  14416 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
836 Nagy Tamás  14416 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
837 Nagy Tamás  14416 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
838 Nagy Tamás  14416 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
839 Nagy Zsuzsanna  13593 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
840 Nagy Zsuzsanna  13593 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
841 Nagy Zsuzsanna  13593 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
842 Nagy Zsuzsanna  13593 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
843 Nagy-Ajtai Bíborka  14063 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
844 Nagy-Ajtai Bíborka  14063 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
845 Nagypéter Réka  14616 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
846 Nagypéter Réka  14616 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
847 Nagy-Szita Boróka Cecília  14464 Fsz1 Futószár (döntő)
848 Nagyváradi Dorka  14672 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
849 Nagyváradi Dorka  14672 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
850 Násfay Dorottya  14655 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
851 Násfay Dorottya  14655 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
852 Násfay Dorottya  14655 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
853 Neukum Korina  14584 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
854 Neukum Korina  14584 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
855 Németh Anita  11911 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
856 Németh Anita  11911 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
857 Németh Csenge Boglárka  13696 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
858 Németh Lujza Júlia  14742 Fsz1 Futószár (döntő)
859 Németh Nagy Ágnes Krisztina  14625 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
860 Németh Nagy Ágnes Krisztina  14625 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
861 Németh Orsolya  13241 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
862 Németh Orsolya  13241 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
863 Németh Orsolya  13241 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
864 Németh Orsolya  13241 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
865 Németh Orsolya  13241 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
866 Németh Orsolya  13241 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
867 Németh Orsolya  13241 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
868 Németh Orsolya  13241 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
869 Németh Orsolya  13241 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
870 Németh Orsolya  13241 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
871 Németh Zorka  14648 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
872 Németh Zorka  14648 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
873 Németh Zorka  14648 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
874 Németh Zorka  14648 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
875 Németh Zorka  14648 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
876 Németh Zorka  14648 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
877 Novák Eszter  14532 Fsz3 Futószár (döntő)
878 Novák Eszter  14532 Fsz2 Futószár (döntő)
879 Novák Eszter  14532 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
880 Novák Eszter  14532 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
881 Novák Nátán  13457 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
882 Novák Nátán  13457 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
883 Novák Nátán  13457 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
884 Nuszbaum Vanessza  14687 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
885 Nuszbaum Vanessza  14687 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
886 Nyári Amanda  14537 Fsz2 Futószár (döntő)
887 Nyul Máté Tamás  14399 Fsz2 Futószár (döntő)
888 Nyul Máté Tamás  14399 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
889 Nyul Máté Tamás  14399 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
890 Nyul Zsófia  14398 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
891 Nyul Zsófia  14398 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
892 Nyul Zsófia  14398 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
893 Nyul Zsófia  14398 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
894 Nyul Zsófia  14398 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
895 Obermayer Annabell  13247 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
896 Obermayer Annabell  13247 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
897 Obermayer Annabell  13247 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
898 Obermayer Annabell  13247 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
899 Obermayer Annabell  13247 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
900 Obermayer Annabell  13247 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
901 Obermayer Annabell  13247 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
902 Obermayer Annabell  13247 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
903 Obermayer Annabell  13247 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
904 Obermayer Annabell  13247 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
905 Obermayer Annabell  13247 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
906 Obermayer Annabell  13247 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
907 Orbán Anna  14415 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
908 Orbán Anna  14415 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
909 Orbán Anna  14415 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
910 Orbán Anna  14415 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
911 Orbán Anna  14415 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
912 Orbán Anna  14415 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
913 Orbán Anna  14415 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
914 Orbán Dóra  11541 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
915 Orbán Gerda  13895 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
916 Orbán Gerda  13895 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
917 Orbán Gerda  13895 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
918 Orbán Gerda  13895 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
919 Orbán Gerda  13895 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
920 Orbán Gerda  13895 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
921 Orbán Gerda  13895 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
922 Orbán Gerda  13895 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
923 Orbán Gerda  13895 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
924 Orbán Gerda  13895 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
925 Pacuk Alexandra  14610 Fsz2 Futószár (döntő)
926 Pallós Petra  13553 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
927 Pallós Petra  13553 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
928 Pallós Petra  13553 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
929 Pallós Petra  13553 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
930 Pallós Petra  13553 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
931 Pallós Petra  13553 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
932 Panov Maximilián  13313 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
933 Papp Zita Rita  14422 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
934 Papp Zita Rita  14422 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
935 Papp Zita Rita  14422 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
936 Papp Zita Rita  14422 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
937 Papp Zita Rita  14422 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
938 Papp Zita Rita  14422 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
939 Papp Zita Rita  14422 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
940 Papp Zita Rita  14422 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
941 Papp Zora  14696 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
942 Papp Zora  14696 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
943 Pataki Luca  12394 Caprilli 1.b
944 Pataki Luca  12394 Caprilli 1.a feladat
945 Pataki Luca  12394 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
946 Pataki Luca  12394 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
947 Pataki Luca  12394 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
948 Pataki Luca  12394 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
949 Pataki Luca  12394 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
950 Pataki Luca  12394 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
951 Pákozdi Dóra  14447 Fsz2 Futószár (döntő)
952 Pákozdi Eszter  14411 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
953 Pákozdi Eszter  14411 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
954 Pákozdi Eszter  14411 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
955 Pákozdi Eszter  14411 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
956 Pálfi Liliána  14701 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
957 Pálfi Liliána  14701 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
958 Pálmai Laura  13299 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
959 Pálmai Laura  13299 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
960 Pálmai Laura  13299 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
961 Pálmai Laura  13299 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
962 Pálmai Laura  13299 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
963 Pálmai Laura  13299 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
964 Pálmai Laura  13299 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
965 Pálmai Laura  13299 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
966 Pálmai Laura  13299 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
967 Pálmai Laura  13299 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
968 Pálmai Laura  13299 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
969 Pápai Jázmin Sára  14485 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
970 Pápai Jázmin Sára  14485 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
971 Pásti Luca  14183 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
972 Pásti Luca  14183 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
973 Pásti Luca  14183 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
974 Pásti Luca  14183 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
975 Pátzay Anna  14312 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
976 Pátzay Anna  14312 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
977 Pátzay Anna  14312 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
978 Pátzay Anna  14312 Caprilli 1.a feladat
979 Pátzay Anna  14312 Caprilli 1.b
980 Pátzay Gabriella  14313 Caprilli 1.b
981 Pátzay Gabriella  14313 Caprilli 1.a feladat
982 Pátzay Gabriella  14313 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
983 Pátzay Gabriella  14313 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
984 Pátzay Gabriella  14313 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
985 Pátzay Gabriella  14313 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
986 Peltz Fanni  13905 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
987 Peltz Fanni  13905 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
988 Peltz Fanni  13905 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
989 Peltz Fanni  13905 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
990 Peltz Fanni  13905 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
991 Peltz Fanni  13905 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
992 Peltz Fanni  13905 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
993 Perák Boglárka  13988 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
994 Petrás Boglárka  14709 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
995 Petrás Boglárka  14709 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
996 Pénzes Dóra Alíz  14155 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
997 Pénzes Dóra Alíz  14155 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
998 Pénzes Dóra Alíz  14155 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
999 Pénzes Dóra Alíz  14155 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1000 Pfléger Kíra  14729 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1001 Pfléger Kíra  14729 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1002 Pintér Anna  12082 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1003 Pintér Anna  12082 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1004 Pintér Anna  12082 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1005 Pintér Laura  14664 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1006 Pintér Laura  14664 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1007 Pogány Lili  13981 Fsz3 Futószár (döntő)
1008 Pogány Lili  13981 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1009 Pogány Lili  13981 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1010 Polgár Alexa  13100 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1011 Polgár Alexa  13100 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1012 Polgár Alexa  13100 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1013 Potornai Anna Mira  13690 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1014 Potornai Anna Mira  13690 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1015 Potornai Anna Mira  13690 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1016 Potornai Rebeka Héra  13689 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1017 Potornai Rebeka Héra  13689 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1018 Potornai Rebeka Héra  13689 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1019 Póra Alexandra  14426 Caprilli 1.a feladat
1020 Póra Alexandra  14426 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1021 Póra Alexandra  14426 Caprilli 1.b
1022 Póra Alexandra  14426 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1023 Práth Virág  14495 Fsz1 Futószár (döntő)
1024 Purmann Szonja  13803 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1025 Rajnoha Odett  14559 Fsz1 Futószár (döntő)
1026 Rapatyi Júlia  14551 Fsz2 Futószár (döntő)
1027 Rapatyi Júlia  14551 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1028 Rapatyi Júlia  14551 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1029 Ravasz Kamilla Sára  13672 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1030 Ravasz Kamilla Sára  13672 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1031 Ravasz Kamilla Sára  13672 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1032 Ravasz Kamilla Sára  13672 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1033 Ravasz Kamilla Sára  13672 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1034 Ravasz Kamilla Sára  13672 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1035 Ravasz Kamilla Sára  13672 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1036 Rácsai Zsófia  14682 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1037 Rácsai Zsófia  14682 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1038 Rébitz Fanni  13220 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1039 Rieder Nikolett  11239 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1040 Rieder Nikolett  11239 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1041 Rieder Nikolett  11239 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1042 Rieder Nikolett  11239 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1043 Róna Lili  14379 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1044 Róna Lili  14379 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1045 Sabján Réka  14552 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1046 Sabján Réka  14552 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1047 Schatz Lola  14620 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1048 Schwarc Laura  14405 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1049 Sebestyén Lili  14663 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1050 Sebestyén Lili  14663 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1051 Sebestyén Lili  14663 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1052 Simon Anna  14597 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1053 Simon Anna  14597 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1054 Simon Fanni  14402 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1055 Simon Fanni  14402 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1056 Simon Zsófia Zoé  12718 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1057 Simon Zsófia Zoé  12718 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1058 Simon Zsófia Zoé  12718 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1059 Simon Zsófia Zoé  12718 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1060 Sipos Lili  14521 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1061 Sipos Lili  14521 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1062 Solymossy Kitti  14658 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1063 Solymossy Kitti  14658 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1064 Somogyi-Hellebrandt Lili  13948 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1065 Soós Lili  14586 Fsz2 Futószár (döntő)
1066 Sörös Luca  14525 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1067 Sörös Luca  14525 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1068 Spingár Réka  13894 Caprilli 1.a feladat
1069 Spingár Réka  13894 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1070 Spingár Réka  13894 Caprilli 1.b
1071 Spingár Réka  13894 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1072 Spingár Réka  13894 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1073 Spingár Réka  13894 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1074 Spingár Réka  13894 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1075 Spingár Réka  13894 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1076 Spingár Réka  13894 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1077 Spingár Réka  13894 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1078 Spingár Réka  13894 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1079 Steller Réka Virág  14049 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1080 Steller Réka Virág  14049 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1081 Steller Réka Virág  14049 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1082 Steller Réka Virág  14049 Caprilli 1.b
1083 Steller Réka Virág  14049 Caprilli 1.a feladat
1084 Steller Réka Virág  14049 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1085 Stikl Vivien  13950 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1086 Stikl Vivien  13950 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1087 Stikl Vivien  13950 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1088 Stikl Vivien  13950 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1089 Stikl Vivien  13950 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1090 Stikl Vivien  13950 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1091 Stikl Vivien  13950 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1092 Stikl Vivien  13950 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1093 Strubl Dorina  14700 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1094 Strubl Dorina  14700 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1095 Surányi Vera  14724 Fsz1 Futószár (döntő)
1096 Szabó Anna  14565 Fsz2 Futószár (döntő)
1097 Szabó Emília  12306 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1098 Szabó Emília  12306 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1099 Szabó Emília  12306 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1100 Szabó Emília  12306 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1101 Szabó Emília  12306 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1102 Szabó Emília  12306 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1103 Szabó Emília  12306 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1104 Szabó Emília  12306 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1105 Szabó Emília  12306 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1106 Szabó Emília  12306 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1107 Szabó Julcsi  14205 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1108 Szabó Julcsi  14205 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1109 Szabó Julcsi  14205 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1110 Szabó Júlia  14394 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1111 Szabó Panna  14456 Fsz2 Futószár (döntő)
1112 Szabó Réka  14364 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1113 Szabó Réka  14364 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1114 Szabó Veronika  14587 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1115 Szabó Zoé  13286 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1116 Szakács Roxána Zsófia  13046 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1117 Szakács Roxána Zsófia  13046 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1118 Szakács Roxána Zsófia  13046 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1119 Szakács Roxána Zsófia  13046 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1120 Szakács Roxána Zsófia  13046 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1121 Szakál Lilla  14376 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1122 Szakál Lilla  14376 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1123 Szakál Lilla  14376 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1124 Szakál Lilla  14376 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1125 Szakál Lilla  14376 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1126 Szakál Lilla  14376 Fsz3 Futószár (döntő)
1127 Szalay Máté  14653 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1128 Szalay Máté  14653 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1129 Szalay Zóra  14654 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1130 Szalay Zóra  14654 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1131 Szalay Zóra  14654 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1132 Szalay Zóra  14654 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1133 Szalay Zóra  14654 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1134 Szalay Zsófia Anna  14151 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1135 Szalay Zsófia Anna  14151 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1136 Szalay Zsófia Anna  14151 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1137 Szalay Zsófia Anna  14151 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1138 Szalay Zsófia Anna  14151 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1139 Szalay Zsófia Anna  14151 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1140 Szalay Zsófia Anna  14151 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1141 Szalay Zsófia Anna  14151 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1142 Szalay Zsófia Anna  14151 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1143 Szalay Zsófia Anna  14151 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1144 Szalay Zsófia Anna  14151 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1145 Szalay Zsófia Anna  14151 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1146 Szalay Zsófia Anna  14151 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1147 Szamosi Viola  14567 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1148 Szamosi Viola  14567 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1149 Szaniszló Dóra  14549 Fsz1 Futószár (döntő)
1150 Szarka Ágnes Zsófia  14512 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1151 Szatmári Gréta  14560 Fsz2 Futószár (döntő)
1152 Szatmári Szonja Kata  14621 Fsz2 Futószár (döntő)
1153 Szántai Szonja  14494 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1154 Szántai Szonja  14494 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1155 Szántai Szonja  14494 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1156 Szántai Szonja  14494 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1157 Szántai Szonja  14494 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1158 Szántai Szonja  14494 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1159 Szántai Szonja  14494 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1160 Szántó Kíra  12424 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1161 Szántó Panni  14590 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1162 Szántó Panni  14590 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1163 Szántó Vivien  14482 Fsz1 Futószár (döntő)
1164 Szász Karolina  12997 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1165 Szász Karolina  12997 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1166 Szász Karolina  12997 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1167 Szász Karolina  12997 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1168 Szegedi Zsófia Anna  13752 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1169 Szegedi Zsófia Anna  13752 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1170 Szekeres Szofi  14564 Fsz1 Futószár (döntő)
1171 Szellár Emese  13912 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1172 Szellár Emese  13912 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1173 Szenvedi Júlia  14547 Fsz2 Futószár (döntő)
1174 Szécsi Anna  13944 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1175 Szécsi Anna  13944 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1176 Szécsi Anna  13944 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1177 Szécsi Anna  13944 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1178 Szép Szófia  13951 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1179 Szép Szófia  13951 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1180 Szép Szófia  13951 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1181 Szigeti Liza  13296 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1182 Szijj Viktor János  13929 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1183 Szijj Viktor János  13929 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1184 Szijj Viktor János  13929 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1185 Szijj Viktor János  13929 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1186 Szijj Viktor János  13929 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1187 Szilágyi Kincső  13631 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1188 Szilágyi Kincső  13631 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1189 Szilágyi Kincső  13631 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1190 Szilágyi Kincső  13631 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1191 Szilágyi Kincső  13631 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1192 Szilágyi Kincső  13631 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1193 Szilágyi Kincső  13631 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1194 Szilágyi Kincső  13631 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1195 Szilágyi Róza  14728 Fsz1 Futószár (döntő)
1196 Sziráczki Dorina  14674 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1197 Sziráczki Dorina  14674 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1198 Szíjjártó Hanga  14529 Fsz3 Futószár (döntő)
1199 Szklenár Katalin Sára  13419 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1200 Szklenár Katalin Sára  13419 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1201 Szklenár Katalin Sára  13419 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1202 Szklenár Katalin Sára  13419 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1203 Szklenár Katalin Sára  13419 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1204 Szlávik Eszter  12432 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1205 Szlávik Eszter  12432 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1206 Szlávik Eszter  12432 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1207 Szlávik Eszter  12432 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1208 Szloszjár Lilla Róza  13626 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1209 Szloszjár Lilla Róza  13626 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1210 Szloszjár Lilla Róza  13626 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1211 Szloszjár Lilla Róza  13626 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1212 Szloszjár Lilla Róza  13626 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1213 Szloszjár Lilla Róza  13626 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1214 Szloszjár Lilla Róza  13626 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1215 Szloszjár Lilla Róza  13626 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1216 Szloszjár Lilla Róza  13626 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1217 Szloszjár Lilla Róza  13626 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1218 Szloszjár Lilla Róza  13626 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1219 Szloszjár Lilla Róza  13626 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1220 Szlovicsák Máté  14500 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1221 Szlovicsák Máté  14500 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1222 Szlovicsák Máté  14500 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1223 Szlovicsák Máté  14500 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1224 Szlovicsák Máté  14500 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1225 Szlovicsák Máté  14500 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1226 Szombat Lili  13899 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1227 Szombat Lili  13899 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1228 Szombat Lili  13899 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1229 Szombat Lili  13899 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1230 Szombat Réka  14140 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1231 Szombat Réka  14140 Fsz2 Futószár (döntő)
1232 Szombat Réka  14140 Fsz1 Futószár (döntő)
1233 Szombat Réka  14140 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1234 Szondi Roxána  12929 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1235 Szondi Roxána  12929 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1236 Szondi Roxána  12929 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1237 Szondi Roxána  12929 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1238 Szondi Roxána  12929 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1239 Szondi Roxána  12929 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1240 Szondi Roxána  12929 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1241 Szőke Anna Emílila  14638 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1242 Szőke Anna Emílila  14638 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1243 Szvetnik Hanna  14139 Caprilli 1.a feladat
1244 Szvetnik Hanna  14139 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1245 Szvetnik Hanna  14139 Caprilli 1.b
1246 Szvetnik Hanna  14139 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1247 Szvetnik Hanna  14139 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1248 Szvetnik Hanna  14139 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1249 Szvetnik Hanna  14139 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1250 Szvetnik Hanna  14139 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1251 Tagai Zorka Jázmin  14617 Fsz2 Futószár (döntő)
1252 Tagai Zorka Jázmin  14617 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1253 Tagai Zorka Jázmin  14617 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1254 Takács Anna  14629 Fsz2 Futószár (döntő)
1255 Takács Jázmin Flóra  14595 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1256 Takács Jázmin Flóra  14595 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1257 Takács Kata  14388 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1258 Takács Kata  14388 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1259 Takács Kata  14388 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1260 Takács Kata  14388 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1261 Takács Kata  14388 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1262 Takács Kata  14388 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1263 Takács Kata  14388 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1264 Takács Kata  14388 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1265 Takács Lujza  13026 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1266 Takács Lujza  13026 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1267 Takács Lujza  13026 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1268 Takács Lujza  13026 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1269 Takács Lujza  13026 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1270 Takács Lujza  13026 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1271 Takács Míra  14425 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1272 Takács Míra  14425 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1273 Tamás Luca  14442 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1274 Tamás Luca  14442 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1275 Tamás Luca  14442 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1276 Tamás Luca  14442 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1277 Tandari Lea  14487 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1278 Tandari Lea  14487 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1279 Tari Kamilla  13242 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1280 Tárkányi Viktória  14419 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1281 Tárkányi Viktória  14419 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1282 Tárkányi Viktória  14419 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1283 Tárkányi Viktória  14419 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1284 Tárkányi Viktória  14419 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1285 Tárkányi Viktória  14419 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1286 Tárkányi Viktória  14419 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1287 Tenk Franciska  11044 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1288 Tenk Franciska  11044 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1289 Tenk Franciska  11044 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1290 Tislér Anna  14439 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1291 Tislér Anna  14439 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1292 TOLNAI HANNA  14201 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1293 TOLNAI HANNA  14201 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1294 TOLNAI HANNA  14201 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1295 TOLNAI HANNA  14201 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1296 TOLNAI HANNA  14201 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1297 TOLNAI HANNA  14201 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1298 TOLNAI HANNA  14201 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1299 TOLNAI HANNA  14201 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1300 TOLNAI HANNA  14201 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1301 TOLNAI HANNA  14201 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1302 TOLNAI HANNA  14201 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1303 TOLNAI HANNA  14201 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1304 TOLNAI HANNA  14201 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1305 Tomojzer Lilla  14295 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1306 Tomojzer Lilla  14295 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1307 Tomojzer Lilla  14295 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1308 Tomojzer Lilla  14295 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1309 Tomojzer Lilla  14295 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1310 Tomojzer Lilla  14295 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1311 Tomojzer Lilla  14295 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1312 Tormási Kata  14651 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1313 Tormási Kata  14651 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1314 Tormási Kata  14651 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1315 Tormási Kata  14651 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1316 Tóth Anasztázia  14178 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1317 Tóth Anasztázia  14178 Fsz3 Futószár (döntő)
1318 Tóth Anasztázia  14178 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1319 Tóth Bettina  13659 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1320 Tóth Bettina  13659 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1321 Tóth Dorina  11776 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1322 Tóth Flóra  14603 Fsz3 Futószár (döntő)
1323 Tóth Flóra  14603 Fsz2 Futószár (döntő)
1324 Tóth Flóra  14603 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1325 Tóth Flóra  14603 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1326 Tóth Krisztina  14670 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1327 Tóth Krisztina  14670 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1328 Tóth Lilla  14475 Fsz2 Futószár (döntő)
1329 Tóth Mikes  11828 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1330 Tóth Mikes  11828 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1331 Tóth Mikes  11828 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1332 Tóth Nelli  13756 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1333 Tóth Nelli  13756 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1334 Tóth Nelli  13756 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1335 Tóth Nelli  13756 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1336 Tóth Nelli  13756 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1337 Tóth Nelli  13756 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1338 Tóth Patrícia  14483 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1339 Tóth Patrícia  14483 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1340 Tóth Patrícia  14483 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1341 Tóth Patrícia  14483 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1342 Tóth Sára  14474 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1343 Tóth Sára  14474 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1344 Tóth-Katona Zille  13351 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1345 Tóth-Katona Zille  13351 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1346 Tóth-Katona Zille  13351 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1347 Tóth-Katona Zille  13351 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1348 Török Dóra  14407 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1349 Török Dóra  14407 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1350 Tukora Luca  14639 Fsz1 Futószár (döntő)
1351 Türgyei Csenge Lili  13283 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1352 Türgyei Csenge Lili  13283 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1353 Türgyei Csenge Lili  13283 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1354 Türgyei Csenge Lili  13283 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1355 Türgyei Csenge Lili  13283 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1356 Türgyei Csenge Lili  13283 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1357 Urbán Jázmin  14258 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1358 Urbán Jázmin  14258 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1359 Urbán Jázmin  14258 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1360 Urbán Jázmin  14258 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1361 Urbán Jázmin  14258 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1362 Urbán Jázmin  14258 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1363 Urbán Jázmin  14258 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1364 Ürögi Dorina  14130 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1365 Ürögi Dorina  14130 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1366 Vajda Csenge  14699 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1367 Vajda Csenge  14699 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1368 Vancsai Julianna  13439 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1369 Vancsai Julianna  13439 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1370 Vancsai Julianna  13439 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1371 Vancsai Julianna  13439 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1372 Vancsai Julianna  13439 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1373 Vancsai Julianna  13439 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1374 Vancsai Julianna  13439 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1375 Vancsura Ilona  14501 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1376 Vancsura Ilona  14501 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1377 Varga Borbála Hajnalka  14703 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1378 Varga Borbála Hajnalka  14703 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1379 Varga Fanni Sára  12178 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1380 Varga Fanni Sára  12178 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1381 Varga Fanni Sára  12178 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1382 Varga Fanni Sára  12178 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1383 Varga Fanni Sára  12178 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1384 Varga Fanni Sára  12178 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1385 Varga Fanni Sára  12178 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1386 Varga Fruzsina  14488 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1387 Varga Fruzsina  14488 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1388 Varga Fruzsina  14488 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1389 Varga Fruzsina  14488 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1390 Varga Lili  14169 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1391 Varga Lili  14169 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1392 Varga Lili  14169 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1393 Varga Lili  14169 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1394 Varga Lili  14169 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1395 Varga Lili  14169 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1396 Varga Lili  14169 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1397 Varga Lili  14169 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1398 Varga Lili  14169 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1399 Varga Lili  14169 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1400 Varga Lili  14169 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1401 Varga Luca  14322 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1402 Varga Luca  14322 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1403 Varga Luca Anna  14418 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1404 Varga Luca Anna  14418 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1405 Varga Luca Anna  14418 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1406 Varga Luca Anna  14418 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1407 Varga Luca Anna  14418 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1408 Varga Luca Anna  14418 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1409 Varga Luca Anna  14418 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1410 Varga Petra  14287 Fsz2 Futószár (döntő)
1411 Varga Petra  14287 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1412 Varga Petra  14287 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1413 Varga Réka  14012 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1414 Varga Réka  14012 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1415 Varga Réka  14012 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1416 Varga Réka  14012 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1417 Varga Réka  14012 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1418 Varga Réka  14012 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1419 Varga Réka  14012 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1420 Varga Szabina  12575 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1421 Varga Szabina  12575 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1422 Vass Fanni  13680 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1423 Vass Fanni  13680 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1424 Vass Fanni  13680 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1425 Vass Fanni  13680 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1426 Vass Fanni  13680 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1427 Vass Fanni  13680 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1428 Vass Fanni  13680 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1429 Vass Fanni  13680 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1430 Vass Zengő Édua  14406 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1431 Vass Zengő Édua  14406 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1432 Verebély Emese  14505 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1433 Verebély Emese  14505 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1434 Verebély Emese  14505 Fsz2 Futószár (döntő)
1435 Verő Bianka Bella  14583 Fsz2 Futószár (döntő)
1436 Verő Bianka Bella  14583 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1437 Verő Bianka Bella  14583 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1438 Vigh Borbála  14546 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1439 Vigh Borbála  14546 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1440 Vigh Borbála  14546 Fsz1 Futószár (döntő)
1441 Vinter Eszter Flóra  13605 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1442 Vígh Dominika  14011 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1443 Vígh Dominika  14011 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1444 Vígh Dominika  14011 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1445 Vígh Dominika  14011 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1446 Vígh Dominika  14011 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1447 Vígh Dominika  14011 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1448 Wencz Rebeka  14693 Fsz2 Futószár (döntő)
1449 Zahradnyik Emma  13761 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1450 Zahradnyik Emma  13761 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1451 Zahradnyik Emma  13761 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1452 Zahradnyik Emma  13761 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1453 Zeley Aliz  14414 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)
1454 Zólyomi Lara  14517 Pk1 Kezdő Stílusbajnokság
1455 Zólyomi Lara  14517 Pk1 Előkezdő stílusbajnokság
1456 Zólyomi Lara  14517 Póni Klub díjlovagló bajnokság/Haladó 1. feladat
1457 Zólyomi Lara  14517 Póni Klub díjugrató bajnokság/nagyló
1458 Zólyomi Lara  14517 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni2
1459 Zólyomi Lara  14517 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni1
1460 Zólyomi Lara  14517 Pk1 Haladó Stílusbajnokság
1461 Zólyomi Lara  14517 Kezdők díjugrató bajnoksága/póni2
1462 Zólyomi Lara  14517 Kezdők díjugrató bajnoksága/nagyló
1463 Zólyomi Lara  14517 Póni Klub díjugrató bajnokság/póni1
1464 Zólyomi Lara  14517 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1465 Zólyomi Lara  14517 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1466 Zsirmon Imola  14640 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1467 Zsirmon Imola  14640 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1468 Zsirmon Imola  14640 Fsz1 Futószár (döntő)
1469 Zsiros-Vig Szófia  14121 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság(D1)
1470 Zsiros-Vig Szófia  14121 Schleich előkezdő díjlovas bajnokság (D0)
1471 Zudor Viktória  14704 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő gyerek 1.(C1)
1472 Zudor Viktória  14704 Kezdő díjlovagló bajnokság/Kezdő Ifi 1.(C2)